//Az ablak bezárásához kattints az ablak mellé!//
Csodálatos Nuth (#9810)
tündér, nő
Játékstílus: Megfontolt - részletek a szabályzatban!
Külső leírás:

Nuth egy kamasz, nagyjából 25 éves tündér lévén még nincs hetven centiméter magas. Vékonyka, világos szürkésbarna bőrű, egérszürke hajú, borostyánszín szemű apró teremtmény. Rövid, vállig érő hajának fakó színét élénk, narancs, vörös és zöldes tollakkal dobja fel. Vékony, térd felett végződő vászonnadrágot hord, kis hímzett bőrvértet, ezeken pedig egy lenge, nyárias ruhát általában, mely vagy narancs, vagy arany, vagy zöld színekben pompázik. (Olykor barna, feketével szegélyezett utazóköpenyét is felveszi, melyen csuklya is van)
Lábbelit általában nem hord, és nem is nagyon szokott a földön járkálni. Inkább repül a kis büszkeségeivel (vagy másokkal cipelteti magát), melyek inkább szitakötő szárnyaknak tűnnek, mint pillangónak. Majdnem áttetszőek, s zöld, arany és lila színekben szikráznak - főképp a napfényben.
Kezein bőr alkarvédők vannak, ám ő inkább csak dísznek használja a míves "karpereceket", nyakába pedig egy egyszerű ezüst amulett lóg. Faragott csont tőre az oldalát összekötő szalagba van beledugva, parittyája mellé, dobótőreit pedig általában zsebeiben - ha éppen vannak - hordja.
Világosbarna lantja jobb oldalán függ, mint másnak a kard.
Nagyon kedves a hangja, és különösen szépen csengő, ezért gyakorta hallatja is.
Szeret festegetni az arcára, ezért időről időre feltűnnek ilyen-olyan ábrák rajta, de az is lehet, hogy aznap, amikor találkozol vele, épp nem volt hozzá kedve.